Napisali o nas:

Zobacz artykuł

tel./fax: +48 (85) 676 00 48

kom.: +48 694 999 722

e-mail: obiedzinski@op.pl

Firma “Bialskór” istniejąca na polskim rynku od 2000 roku powstała z przekształcenia Spółdzielni Inwalidów “Naprzód” w Białymstoku, która od 1951 była znanym na rynku producentem galanterii skórzanej.
Kontynuując wieloletnie doświadczenie i tradycje kaletnicze na Podlasie, jak również inwestując wiele nowych pomysłów i energię, szybko zdobywamy nowe segmenty rynku, dopasowując ofertę do stale zmieniających się potrzeb naszych klientów.
Realizujemy z powodzeniem zamówienia na potrzeby zakładów energetycznych, gazowniczych, firm budowlanych, poczty i agencji reklamowych.
Nasze wyroby, głównie pasy dekarskie i torby monterskie, z uwagi na wlaściwe wzory, wysokiej jakości materiały i solidne wykonanie znane są w kraju i za granicą.

Bialskór – pasy narzędziowe skórzane, profesjonalne pasy dekarskie, torby narzędziowe, torby monterskie. Jesteśmy firmą produkującą wysokiej jakości galanterię skórzaną., bezpośrednio do przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w produkcji każdego rodzaju pasów monterskich i dekarskich oraz toreb narzędziowych wraz z akcesoriami.